Що таке C-suite консалтинг, і як отримати пораду від президента?

Журналісти профільного видання Marketing Media Review взяли інтерв'ю і поцікавилися, що ж таке C-Suite? Розкриває нюанси і коментує — керуючий партнер зі стратегії агентства Brain Tank, Євгеній Миронюк.

З консалтинговими компаніями є дві головні проблеми. Перша: їх «дорослі» занадто дорогі для українського бізнесу. Друга: їх молодь мало що вміє. Навіть від «Великої четвірки» приходять асошіейти й асистенти, розумні дівчата й доглянуті хлопці з відмінною англійською, пристойним дипломом і досвідом роботи до трьох років. Цим відповідальним перспективним людям можна спокійно довірити ведення ділового календаря, але їм страшно доручити трансформацію рідного бренду або посилення стратегії, що вже зараз генерує гідну виручку.

Чим вища ціна й складність питання, тим вужче стає коло фахівців, здатних взятися за проект. На найтоповішому рівні їх не більше 5-10. Коли світову спільноту схвилювали порушення прав людини в Казахстані, президент Назарбаєв запросив Тоні Блера для консультацій з антикризового піару. Гонорар колишнього прем'єр-міністра Великобританії перевищив $ 7 мільйонів на рік. Але чи багато ви чули з тих пір про ситуацію з правами людини в Казахстані?

Ця послуга називається C-suite consulting.

C-suite — так називають посади керівників бізнесу, в назві яких є слово «chief».

C-suite consulting (або executive advisory) — це така собі bespoke (на замовлення) рада директорів, в якій ваші проблеми дистанційно вирішують CEО, СFO, СOO, СIO з усього світу. Вона не така дорога, як штатна, при цьому учасників можна залучати на свій розсуд.

Що отримують клієнти? Зрозуміло, першокласну експертизу перевірених і навіть знаменитих практиків; можливість підібрати радників по резюме; подивитися на свою задачу очима професіоналів з різних країн та індустрій. Для масштабних трансформацій бізнесу треба залучити велику фірму, з цим не посперечаєшся. Але досвідчений радник краще впорається з роллю тренера для керівника, допоможе знайти нові рішення, не перетягуючи на себе важелі управління.

Серед C-suite фірм найкраще відомо Teneo зі штаб-квартирою у Нью-Йорку і філіями у 18 мегаполісах світу. У 2011 році, коли бізнес запускався, серед радників, крім Тоні Блера, був заявлений ще й екс-президент США Білл Клінтон.

Традиційні напрямки діяльності Teneo і нечисленних серйозних конкурентів — корпоративна стратегія, злиття і поглинання, кризовий менеджмент, робота з медіа, відносини з інвесторами. Однак з радниками рівня президентів, сенаторів, лордів все це перетворюється в подобу масонської ложі. Тоді продаються не таблиці в Excel, а унікальні знайомства, секретні номери, можливість згадати потрібне ім'я в правильний момент і натяки, який з моментів вважати правильним.

Розповідає Євгеній Миронюк, локальний партнер першого в Україні C-suite агентства Brain Tank:

"Коли ціна помилки висока, клієнт отримує експертизу, яка неможлива в класичному агентстві. Там ніколи немає впевненості, що команда розуміє, як працює категорія ринку клієнта. Наприклад, до низки чутливих проектів, пов'язаних з парабанківськими сервісами, ми залучаємо Віктора Ющенка, голову Нацбанку в 1993-99 роках і третього президента України. Можливість синхронізувати модель сервісів в мікро- і макроекономічних показниках міцно «бронює» подібні проекти і зводить нанівець бізнес-ризики «мрійників».

З точки зору бізнесу C-suite завжди вигідний замовникам. Багатоходове хеджування ризиків, доступне практикам такого рівня, як Блер або Ющенко, з головою окупає витрати на їх разове залучення в проект.

Вважається хорошим тоном говорити про те, що в майбутньому штучний інтелект витіснить людей з багатьох професій. Втім, ніколи в цьому контексті не згадується стратегічне управління бізнесом. Занадто складно для комп'ютера: вимагає дуже різноманітного досвіду, знання психології, наявності емоційного інтелекту, інтуїції і лідерських якостей. Але ця професія непроста і для людини.

Навіть коли робиш добре, завжди знайдуться ті, хто робить ще краще.

Як у них виходить? Певно, що від нескінченного сидіння на конференціях досвід сам по собі не виникне. Ліки на цей випадок — робоча взаємодія в рамках реальних завдань."